چگونه در آیفون 13 اسکرین شات بگیریم؟

تهیه اسکرین شات (Screenshot) ? دیگر جزئی جداناپذیر موبایل های هوشمند و فضای مجازی شده است.

همانطور که می دانید اصلا طریقه اسکرین شات گرفتن در موبایل ها به طور یکسان انجام میشود اما برخی کاربران در اسکرین شات با آیفون به مشکل بر می خورند. اگر جزو اشخاصی هستید که در اسکرین شات با آیفون ایکس یا … مشکل دارید، امروز با گرفتن اسکرین شات در آیفون (iOS) همراه انزل وب باشید.

نحوه اسکرین شات گرفتن آیفون ۱۳

 

دکمه کناری و دکمه افزایش صدا را همزمان فشار دهید. به سرعت هر دو دکمه را رها کنید. پس از گرفتن اسکرین شات، یک تصویر کوچک به طور موقت در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش شما ظاهر می شود. روی تصویر کوچک ضربه بزنید تا باز شود یا برای رد کردن آن انگشت خود را به چپ بکشید.

اسکرین شات گرفتن در آیفون می تواند به طرق مختلف انجام شود و همین امر باعث شده که نحوه گرفتن اسکرین شات در آیفون بسیار ساده شود هر چند برخی کاربران هنوز هم با اسکرین شات iPhone X و آیفون ۱۱ مشکلاتی دارند.

اگر نمی دانید که چگونه در آیفون اسکرین شات بگیریم موارد زیر را بررسی کنید. همچنین اگر از مک بوک استفاده میکنید و نمیدانید که چطور در آن Screenshot تهیه کنید، می توانید از ۶ روش گرفتن اسکرین شات در مک بوک استفاده کنید.

آموزش اسکرین شات در آیفون ایکس و آیفون ۱۱

اگر آیفون ایکس یا آیفون ۱۱ دارید طبیعتا مستحضر هستید که این دو موبایل فاقد کلید Home هستند (برخلاف آیفون های قبل) بنابراین نحوه اسکرین شات اپل در اینجا کمی متفاوت است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *